Níže uvedený výčet referencí je pouze výběr z celkového objemu velkého množství referencí, nashromážděných od počátku existence naší firmy.

Reference

Stavební úpravy správní budovy Vítkovice Cylinders a.s. - Vytápění 1.NP a 2.NP

Stavební úpravy správní budovy Vítkovice Cylinders a.s. - Vytápění 1.NP a 2.NP. Finanční náklad: 1,1 mil. Kč Investor: ANIT CZ s.r.o. V objektu budovy Vítkovice Vylinders bylo provedeno kompletní vytápění 1. a 2. NP ve správní budově.

Změna zařizovacích předmětů, přípojka vodovodu, přípojka kanalizace - Vodní areál Ostrava-Jih

Změna zařizovacích předmětů, přípojka vodovodu, přípojka kanalizace - Vodní areál Ostrava-Jih. Finanční náklad: 0,7 mil. Kč Investor: Swietelský stavební s.r.o. V objektech šaten byla provedena změna zařizovacích předmětů, vč. dodávky a montáže veškerého potrubí a napojení, byla provedena...

Oprava systémů doplňování na předávacích stanicích PS 605,616 v Karviné

Oprava systémů doplňování na předávacích stanicích PS 605,616 v Karviné. Finanční náklad: 0,6 mil. Kč Investor: Dalkia Česká republika a.s. V areálu předávacích stanic v Karviné byly provede práce na opravě systémů doplňování.

Oprava zdravotechniky a vytápění TJ SOKOL

Oprava zdravotechniky a vytápění TJ SOKOL. Finanční náklad: 0,4 mil. Kč Investor: TJ SOKOL Poruba V objektu šaten a sociálního zařízení TJ SOKOL PORUBA byla provedena rekonstrukce zdravotechniky a vytápění.

Kompletace ZTI a úpravy vody a kanalizace - Ubytovací a stravovací zařízení Jilešovice - Kamenec

Kompletace ZTI a úpravy vody a kanalizace - Ubytovací a stravovací zařízení Jilešovice - Kamenec. Finanční náklad: 0,3 mil. Kč Investor: Trojek s.r.o. V objektu přístavby ubytovacího a stravovacího zařízení v Jilešovicích byla provedena kompletace ZTI a úpravy vody a kanalizace.

Provedení ÚT, zdravotechniky a plynoinstalace - Revír Lesů ČR Velké Heraltice

Provedení ÚT, zdravotechniky a plynoinstalace - Revír Lesů ČR Velké Heraltice. Finanční náklad: 0,3 mil. Kč Investor: Jaka Invest s.r.o. V objektu budovy Revíru Lesů Velké Heraltice byla provedena kompletní dodávka a montáž ÚT, zdravotechniky a plynoinstalace.

Osazení termostatických ventilů - objekt Obchodní akademie

Osazení termostatických ventilů - objekt Obchodní akademie. Finanční náklad: 0,4 mil. Kč Investor: Obchodní akademie Ostrava - Mariánské Hory V objektu budovy Obchodní akademie byla provedena dodávka a výměna termostatických ventilů.

Oprava rozvodů studené a teplé vody a cirkulace budovy vodohospodářských laboratoří

Oprava rozvodů studené a teplé vody a cirkulace budovy vodohospodářských laboratoří. Finanční náklad: 1 mil. Kč Investor: Povodí Odry, státní podnik, Ostrava V budově vodohospodářských laboratoří ve 2.-4. NP byla provedena oprava rozvodů studené a teplé vody a cirkulace vč. zpracování projektové...

Výrobní hala SHIMANO v Ostravě-Kunčicích, SHIMANO CF PRODUCTION

Výrobní hala SHIMANO v Ostravě-Kunčicích, SHIMANO CF PRODUCTION. Finanční náklad: 0,8 mil. Kč Investor: ADEMKO, s.r.o. Ostrava-Kunčice Pro výrobní halu SHIMANO v Ostravě-Kunčicích byla provedena kompletní dodávka a montáž vytápění a zdravotechniky vč. zařizovacích předmětů.

Instalace šatny v suterénu Obecního úřadu Ludgeřovice

Instalace šatny v suterénu Obecního úřadu Ludgeřovice. Finanční náklad: 0,2 mil. Kč Investor: Obec Ludgeřovice V suterénu budovy obecního úřadu Ludgeřovice byla vytvořena nová šatna pro zaměstnance se sprchovým koutem a umyvadlem. Byly zde provedeny stavební práce vč. obkladů a dlažeb, nový...

Vyhledávání

Kontakt

Miroslav Strachota - VOTOP Varšavská 1028/11
709 00 Ostrava-Hulváky
Mobil: 603 493 373
Tel./Fax: 596 136 696
Tel. (prodejna): 596 136 695